YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Trzy zakażenia w gminie Międzyrzec

3 sierpnia 2020 22:45:06 | autor: mw
W gminie Międzyrzec Podlaski potwierdzono już trzy przypadki zakażenia koronawirusem. Od 4 sierpnia Urząd Gminy będzie pracował w trybie zdalnym. Wójta objęto kwarantanną.

W poniedziałek w godzinach popołudniowych w Internecie ukazały się ogłoszenia, że w związku z sytuacja epidemiczną Urząd Gminy przechodzi na zdalny tryb pracy. W sprawach pilnych z urzędnikami trzeba się kontaktować telefonicznie pod nr 83 371 24 96 lub pisząc na adres: urzad@miedzyrzecgmina.pl

Kontakt z urzędem jest też możliwy przez platformę e-PUAP.

„Podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności biblioteki i oddziałów przedszkolnych w Tłuśćcu. Jednocześnie informuję Państwa, iż od jutra przebywam na kwarantannie, w związku z kontaktem z osobą u której potwierdzono zakażenie COVID-19” – poinformował na facebooku wójt Krzysztof Adamowicz.

Wójt w rozmowie telefonicznej zapewnił, że czuje się dobrze. „Mam nadzieję, że tak pozostanie, a badania przyniosą wynik negatywny” - stwierdził.

Dotychczas na terenie gminy Międzyrzec potwierdzono trzy przypadki zakażenia koronawirusem. Pierwszy dotyczy osoby, która już od dłuższego czasu przybywa w izolatorium poza gminą Międzyrzec. Pozostałe dwa przypadki są związane z ogniskiem koronawirusa wykrytym w międzyrzeckim Komisariacie Policji.

Wójt miał ostatnio kontakt z jedną z tych osób i 3 sierpnia SANEPID skierował go na kwarantannę. Teraz czekają go testy na obecność koronawirusa. Jeżeli będą negatywne, to praca urzędu wróci do normy.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (5 sierpnia 2020 06:59:06) Pan??? (i pracownicy)??? autor: gość
  (4 sierpnia 2020 23:04:50) Miejmy nadzieję że pan i pracownicy bendą zdrowi. autor: gość
  (4 sierpnia 2020 09:42:22) Testy Przebadajcie inne instytucje firmy, sklepy, żłobki, przedszkola. Może być ciekawie. autor: Testy
  (4 sierpnia 2020 09:08:14) Ciekawe kiedy miał styczność z przypadkiem potwierdzonym czy przed absolutorium czy już po??? autor: gość
  logo male