Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
21.3°C
Kontakt
gmina Drelów

Turniej Halowej Piłki Nożnej w Drelowie

14 lutego 2016 20:00 | autor: Redakcja/ LOK w Drelowie

W dniu 14.02.2016. w ramach rozpoczynających się ferii zimowych w hali sportowej w Drelowie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Koła Ligi Obrony Kraju w Drelowie.

W zawodach wzięło udział 11 drużyn 7-9 osobowych z terenu Gminy Drelów, Gminy Międzyrzec oraz Radzynia i Kąkolewnicy. Zespoły zostały rozlosowane i podzielone na 2 grupy. Rozgrywki w grupach wyłoniły po dwa zwycięskie team-y- z grupy A: FC Łózki i Perła Team zaś z grupy B Koko Dżambo i FC Kumple. W finale spotkały się drużyny Perła Team i FC Kumple, a o wygranej rozstrzygnęły dopiero rzuty karne.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejscePerła Team
II miejsceFC Kumple
III miejsceKoko Dżambo
IV miejsceFC Łózki

Najlepszy strzelec - Bartłomiej Tkaczyk.
Najlepszy bramkarz- Sebastian Brodawka.

Turniej trzeba zaliczyć do niezwykle udanych pod względem rywalizacji sportowej oraz organizacyjnej. W pomoc przy organizacji zawodów włączyła się jednostka OSP w Drelowie i Dyrektor Gimnazjum w Drelowie Tadeusz Kondraciuk. Nie zabrakło sporej grupy kibiców, dopingującej drużyny występujące na parkiecie.
Sponsorami honorowymi rozgrywek byli Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego - Mariusz Filipik oraz Wójt Gminy Drelów - Piotr Kazimierski.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny