YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Uczniowie ZPO nr 2 dbają o bezpieczeństwo

25 maja 2016 18:36:56 | autor: Redakcja / ZPO nr 2
25 maja w Komendzie Miejskiej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego o bezpieczeństwie.

Laureaci konkursu plastycznego o bezpieczeństwie z ZPO nr 2 (fot. ZPO nr 2)

Konkurs "Zgaś ryzyko - ogień w lesie, na polu i na łące"  zorganizowany został w ramach projektu „Edukacja przeciwpożarowa dzieci ze szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego" przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Udział w nim wzięli m.in. uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych nr 2, którzy zostali nagrodzeni w dwóch kategoriach wiekowych:
I grupa - uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej:  Aleksandra Piątek IIIA, Edyta Radzikowska IB, Gabriela Byczyk IC, Maciej Gdaczyński IIIA ;
II grupa - uczniowie klas 4-6: Kinga Mielnicka VB, Julia Borysiak IVB, Dominika Prokopiak VB, Oliwia Cep IVB, Alicja Bobruk VIB, Małgorzata Olszewska VIA.

Nagrodzeni oprócz dyplomów i pluszaków otrzymali również czujki dymu, gazu, czadu, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa w domach. Po wręczeniu nagród na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek oraz zwiedzanie jednostki PSP w Białej Podlaskiej.

W ramach nagrody za pierwsze miejsca, 1 czerwca,  w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie dwie uczennice Aleksandra Piątek i Kinga Mielnicka wraz z opiekunkami - Bożeną Syryczyk i Grażyną Puszkarską uczestniczyły w pikniku strażackim.


Laureaci konkursu plastycznego o bezpieczeństwie z ZPO nr 2


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male