YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Udane turnieje młodych siatkarzy

18 lutego 2021 14:28:31 | autor: Justyna Madan
Turniej Walentynkowy był ostatnim z serii Trójka Cup turniejem w siatkówce w kategorii "Trójek 3x3". Ostatni z serii "Jedynek 1x1" odbędzie się w niedzielę, 21 marca. - Wierzymy, że piłka siatkowa w Międzyrzecu Podlaskim będzie dalej rozwijać się i budować markę klubu i miasta - mówi trener Wojciech Więckowski.

fot. UKS Trójka

Niedzielny, walentynkowy turniej był ostatnim z cyklu Trójka Cup. Od września 2020 rozegrano pięć turniejów w kategorii "trójek" dziewcząt i chłopców. - To było trudne pół roku dla siatkówki w Międzyrzecu Podlaskim, ponieważ w dobie koronawirusa ciężko było o organizację takiej imprezy, a jeszcze trudniej o udział zawodników. Cieszymy się w klubie UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, że dzieci i młodzież nie zawiodła i w miarę możliwości wzięli udział w "święcie sportu" jakim jest turniej siatkówki - mówi Wojciech Więckowski.

Turniej Walentynki 2021 zebrał na hali ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim najlepszych młodych siatkarzy w mieście. Osiem trzyosobowych zespołów walczyło o nagrody MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim, Firmy EUROPTIR i MIKA oraz radnego miasta Międzyrzec Podlaski Konrada Karwowskiego, Da Grasso, dr Gerard, Wipasz, MiLAGRO. - Specjalne podziękowania należą się miastu Międzyrzec Podlaski za to iż, korzystamy z obiektów sportowych w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 - dodaje trener Więckowski i podsumowuje sportowe wydarzenie: - Podsumowując całość dokonań pięciu turniejów Trójka Cup wierzymy, że piłka siatkowa w Międzyrzecu Podlaskim będzie dalej rozwijać się i budować markę klubu i miasta Międzyrzec Podlaski, zarówno w rozgrywkach młodzieżowych w kategorii młodziczek i młodzików, juniorek oraz drużyny seniorów UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI.

5. turniej Trójka Cup w w kategorii:
„Jedynek” mistrzyni Aleksandra Śliwa i mistrz Jakub Jurkowski,
„Trójek” Julia Węgrzyniak, Izabela Chmielewska, Gabriela Szczypińska.
MVP turnieju „JEDYNEK”: Tomasz Więckowski.
MVP turnieju „TRÓJEK”: Gabriela Szczypińska.
1 Konkurs Da Grasso „TRÓJEK” – odbicia oburącz górnego do kosza: Antoni Kudzio.
2 Konkurs Da Grasso „TRÓJEK” – odbicia indywidualne: Izabela Jeleszuk.

Kolejność końcowa zespołów 5/5 turniejów „Trójek”:
1. Julia Węgrzyniak (k), Izabela Chmielewska, Gabriela Szczypińska 25pkt.,
2. Aleksandra Marciniuk (kapitan), Julia Hryciuk, Amelia Cisak 22pkt.,
3. Zuzanna Mróz (k), Oliwia Daniluk, Mariusz Kurczyński  20pkt.,
4. Izabela Jeleszuk (k), Maria Stefaniuk, Zuzanna Parafiniuk 19pkt.,
5. Karol Więckowski (k), Kacper Chilicki, Antoni Kudzio 18pkt.,
6. Gabriel Pióro (k), Szymon Głuchowski, Krystian Kociński 17pkt.,
7. Marcel Kiereczyński (k), Marcin Kiereczyński, Elizaveta Parkhats 16pkt.,
8. Szymon Szpura (k), Filip Lubiejewski, Tomasz Więckowski 15pkt..

Klasyfikacja generalna indywidualnie po 5/5 turniejów „Trójek”:
1-3. Aleksandra Marciniuk, Julia Hryciuk, Amelia Cisak 109pkt.,
4. Zuzanna Mróz,  98pkt.,
5-7.Karol Więckowski, Julia Węgrzyniak, Izabela Chmielewska 89pkt.,
8. Gabriel Pióro 85pkt.,
9-11. Klaudia Szyndler, Izabela Jeleszuk, Oliwia Daniluk 78pkt.,
12. Maria Stefaniuk 75pkt.,
13. Jakub Szyndler 71pkt.,
14. Mariusz Kurczyński 57pkt.,
15. Kacper Chilicki 55pkt.,
16. Antoni Kudzio 52pkt.,
17-19. Krystian Kociński, Szymon Głuchowski, Gabriela Szczypińska 50pkt.,
20-21. Kacper Roszkowski, Bartłomiej Chilicki 47pkt.,
22-23. Marcel Kiereczyński, Marcin Kiereczyński 46pkt.
24. Łucja Niestoruk 41pkt.,
25. Zuzanna Parafiniuk 36pkt.,
26. Lizaveta Parkhats 29pkt..
27-30. Marcel Czekalski, Damian Bielecki, Dominik Brzezicki, Maciej Grzeszyk 25pkt.,
31.  Kacper Sadłoń 22pkt.,
32. Gabriela Markowska 20pkt.,
33-36. Izabela Kuźmiuk, Bartłomiej Oleksiuk, Wiktor Daniluk, Maciej Złotkowski 19pkt.,
37-38. Natalia Łosicka, Aleksander Nakaziuk 17pkt.,
39-42. Jakub Kuzioła, Dawid Piekarz, Jakub Józefczuk, Igor Szyndler 16pkt.,
43-45. Szymon Szpura, Filip Lubiejewski, Tomasz Więckowski 15pkt..
46-48. Maciej Gmiter, Szymon Chmielewski, Antoni Armaciński 14pkt.,

Kolejność końcowa 4/5 turniejów „Jedynek”:
Chłopcy:
1. Jakub Jurkowski 25pkt.,
2. Szymon Głuchowski 22pkt.,
3. Bartłomiej Oleksiuk 20pkt.,
4. Szymon Szpura 19pkt.,
5. Filip Lubiejewski 18pkt.,
6. Tomasz Więckowski  17pkt..

Dziewczęta:
1. Aleksandra Śliwa 25pkt.,
2. Martyna Małachwiejczyk 22pkt.,
3. Iga Romowska 20pkt.,
4. Daria Sidorczuk 19pkt.,
5. Karolina Matacz 18pkt.,
6. Magdalena Kaniuch 17pkt.,
7. Irmina Jasińska 16pkt.,
8. Zuzanna Śliwa 15pkt..

Klasyfikacja generalna po 4/5 turniejów „Jedynek”:
Chłopcy
1. Bartłomiej Oleksiuk 87pkt.,
2. Jakub Jurkowski 70pkt.,
3. Jakub Szyndler,  69pkt.,
4. Tomasz Więckowski 66pkt.,
5. Szymon Głuchowski 59pkt.,
6. Karol Karwowski 57pkt.,
7. Szymon Szpura 52pkt.,
8. Patryk Zalewski 35pkt.,
9/10. Filip Lubiejewski, Aleks Waszczuk 18pkt.,

Dziewczęta
1. Karolina Matacz 81pkt.,
2. Iga Romowska 78pkt.,
3. Aleksandra Śliwa 72pkt.,
4. Irmina Jasińska 70pkt.,
5. Martyna Małachwiejczyk 64pkt.,
6. Magdalena Kaniuch 39pkt.,
7. Natalia Lewandowska 25pkt.,
8. Daria Sidorczuk 19pkt.,
9. Zuzanna Stefaniuk 17pkt.,
10. Julia Babicka 16pkt.,
11/12. Zuzanna Śliwa, Aleksja Gmur 15pkt..

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (18 lutego 2021 20:02:29) siatkówka Dziękujmy siatkarkom i siatkarzom za pół roku zmagań pod siatką. autor: międzyrzec
    logo male