Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
11°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

UKS Dwójka zaprasza piłkarzy z rocznika 2012 i 2013

27 lipca 2021 09:35 | autor: Justyna Madan/ ZPO nr 2

UKS Dwójka Akademia Piłkarska zaprasza młodych piłkarzy z roczników 2012 i 2013 na zajęcia. Obecnie trwa nabór uzupełniający. Pierwszy trening odbędzie się 3 sierpnia.

Treningi odbywają się we wtorki, środy oraz czwartki w godzinach 17:30-19:00. Pierwszy miesiąc zajęć jest darmowy, wszystko po to aby młodzi sportowcy mogli sprawdzić, czy zajęcia im się podobają i jak wygląda pielęgnowanie piłkarskiej pasji. Opłata za następne miesiące wynosi 50 zł miesięcznie.

UKS Dwójka zaprasza na treningi na Orlik przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim (ul. Partyzantów 8). W sezonie jesienno-zimowym zajęcia odbywają się w szkolnej hali. Zajęcia prowadzi Karolina Kieruczenko, licencjonowany trener PZPN Grassroots C. Pierwszy trening odbędzie się we wtorek, 3 sierpnia, o godzinie 17:30.

REKLAMA

Wstąpienie do drużyny UKS Dwójka, to nie tylko treningi ale również rozgrywane mecze, wyjazdy, rozwijanie sportowej pasji oraz wspólne spędzanie czasu. W maju grupa Żaków brała udział w BEKS Cup w Lublinie, w czerwcu rozegrali turniej Herosi Futbolu w Radzyniu Podlaskim oraz grali w XIII Memioriale Antoniego Trybonia w Łukowie. A to tylko kilka z licznych sportowych wydarzeń, w których UKS Dwójka wraz z młodymi sportowcami bierze udział.

- Zapraszam wszystkich małych piłkarzy na spotkanie z piłkarska pasją. Dzięki zajęciom w grupie uczymy się współpracy, kształtujemy charakter, uczymy się pokonywać słabości, zasad fair play. Bierzemy udział w lidze i turniejach. Sami też jesteśmy organizatorami sportowych zmagań. Świętujemy wspólnie urodziny każdego zawodnika, Mikołajki i Dzień Dziecka. Dzieje się dużo dobrego w pozytywnej atmosferze! - zachęca trenerka Karolina Kieruczenko.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 668 824 212.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny