4.1°C

Urwali seta faworytom

22 listopada 2022 14:01 | autor: redakcja

Siatkarze Trójki przegrali wyjazdowe spotkanie z liderem Arką Chełm 1:3.

Trudno było być optymistą przed wyprawą do Chełma, biorąc pod uwagę, że Arka w obecnych rozgrywkach wygrała wszystkie spotkania i straciła w nich tylko jednego seta. Tymczasem na miejscu okazało się, że ekipa Marcina Śliwy była o krok od sprawienia niespodzianki i zdobyczy punktowej.

Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z przewidywaniami od zwycięstwa gospodarzy w pierwszym secie 25:18. Jednak w drugiej partii to Trójka była lepsza, wygrywając 23:25. W trzecim secie trwała zacięta walka, którą na swoją korzyść rozstrzygnęła ostatecznie Arka 26:24. W ostatniej czwartej partii nasi siatkarze najwyraźniej opadli już z sił, przegrywając 25:15.

W sobotę, 26 listopada, Trójka podejmować będzie we własnej hali Spartę Grodzisk Mazowiecki (foto: Arka Chełm).