7.1°C

Urwali w Warszawie dwa sety

12 maja 2012 21:55
Baraż o II ligę - Uniwersytet Warszawski - UKS Międzyrzecka Trójka 3:2 (12.05)

Siatkarze UKS Międzyrzecka Trójka przegrali z AZS Uniwersytet Warszawski pierwszy mecz barażowy o awans do II ligi 2:3.

Początek spotkania był w wykonaniu siatkarzy Trójki rewelacyjny. Wygrali dwa sety i spora grupa międzyrzeckich kibiców, która wybrała sią do Warszawy wprost szalała ze szczęścia. Niestety trzeciego seta wygrali gospodarze i to sprawiło, że z minuty na minutę czuli się na parkiecie coraz bardziej pewnie. Ostatecznie w tie-breaku nasi siatkarze nie byli już w stanie nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem.

Przed nami jednak rewanż, i o ostatecznym wyniku rywalizacji mogą zadecydować własnie dwa sety urwane przeciwnikom na wyjeździe. Rewanż już za tydzień, 19 maja, w hali Trójki.

AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Międzyrzecka Trójka 3:2 (21:25, 23:25, 25:21, 25:21, 15:7)

(13 maja 2012 21:52)
    KS MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski - OSiR Biłgoraj
    http://huraganmiedzyrzecjm.futbolowo.pl/ Piłkarscy juniorzy nie muszą nic obiecywać. Po prostu wygrają :) Zapraszamy na mecz z OSiRem Biłgoraj w sobotę o godzinie 13:00!
    autor: Junior młodszy

(13 maja 2012 16:08)