YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Video z kina bije rekordy

13 kwietnia 2016 22:09:00 | autor: redakcja
Ciekawe czy jest inny film nakręcony w Międzyrzecu Podlaskim, który zobaczyło tak wiele osób. Piosenka Korteza "Dla mamy" - nagrana w kinie "Sława" w lipcu 2015 roku - ma na serwisie YouTube około 830 tysięcy odsłon.

Gdy Kortez niespełna rok temu grał na scenie w Parku Potockich, podczas Dni Międzyrzeca, próżno było szukać o nim choćby wzmianki w Wikipedii. A dzis owszem, CZYTAJCIE.

Od koncertu w Międzyrzecu rozpoczęła się błyskawiczna kariera Korteza. Wkrótce na rynku muzycznym pojawiła się epka z czterema piosenkami, w tym "Zostań", ktore zawędrowało wysoko na Liście Przebojów Trójki. W lipcu minionego roku artysta pojawil się w naszym mieście po raz drugi. Na scenie kina "Sława" nagrał na żywo trzy piosenki. Dwie z nich umieszczono na oficjalnym kanale Korteza w serwisie YouTube. Promowały płytę "Bumerang". Nakręcone w Międzyrzecu video "Dla mamy" ma dziś 829 003 odsłony, piosenka "Pocztówka z kosmosu" – 613 397.

KORTEZ - Pocztówka z kosmosu [VIDEO - Sesja w kinie Sława]

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (22 września 2017 02:25:24) kosmos od kilku dni ciężko mi się uwolnić od tego nagrania Korteza u Was. Jesteście mega szczęściarzami autor: buc
    (14 kwietnia 2016 23:07:33) hjk mnie nie kreci autor: try
    logo male