YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

W gminie Międzyrzec trzech radnych już znamy

7 października 2018 13:39:51 | autor: redakcja
W gminie Międzyrzec Podlaski o stanowisko wójta ubiegają się 52-letni Krzysztof Adamowicz i 55-letni Radosław Klekot. O piętnaście miejsc w radzie gminy rywalizuje 31 kandydatów.

W gminie zarejestrowano pięć komitetów wyborczych: KWW Krzysztof Adamowicz, KW Prawo i Sprawiedliwość, KW Polskie Sstronnictwo Ludowe, KWW Zdrowo Aktywni i KWW Jadwigi Tarasiuk. Kandydatów na radnych jest jednak mniej. Cztery lata temu było ich 46, a teraz jest tylko 31. Co więcej, aż w trzech okręgach wyborczych (nr 6, 8 i 10), kandydaci z komitetu wyborczego obecnego wójta nie mają konkurentów, i już teraz w zasadzie można gratulować im wyboru na radnego.

Okręg wyborczy nr 1 (Jelnica /z wyłączeniem Jelnicy od nr 172 do nr 186/, Sawki)
OKLIŃSKI Marek - KWW Krzysztof Adamowicz
CHMIELEWSKA Agnieszka - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 2 (Kolonia Wolańska, Krzymoszyce, Pościsze, Tuliłów)
ILCZUK Jadwiga Barbara - KWW Krzysztof Adamowicz
IGNACIUK Stanisław Krzysztof - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 3 (Rogoźnica, Rogoźnica Kolonia, Rogoźniczka, Zawadki)
SAWCZUK Andrzej - KWW Krzysztof Adamowicz
TYMOSZUK Marta Wiesława - KWW Zdrowo Aktywni
MICHALUK Wojciech Stanisław - KW PSL
LIPIŃSKI Roman - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 4 (Tłuściec, Żabce)
ZANIEWICZ Sławomir - KWW Krzysztof Adamowicz
WĘGRZYNIAK Czesław Krzysztof - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 5 (Kożuszki, Łuby, Łuniew)
KRZYMOWSKI Zdzisław - KWW Krzysztof Adamowicz
CHWEDORUK Zenon - KW PSL

Okręg wyborczy nr 6 (Krzewica, Wólka Krzymowska)
TYMOSZUK Maciej Wojciech – KWW Krzysztof Adamowicz

Okręg wyborczy nr 7 (Rzeczyca)
ŁOSICKI Łukasz Robert - KWW Krzysztof Adamowicz
NIKICIUK Piotr - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 8 (Bereza)
KOPRON Edward - KWW Krzysztof Adamowicz

Okręg wyborczy nr 9 (Dołhołęka, Halasy, Łukowisko)
PIETRUK Andrzej - KWW Krzysztof Adamowicz
ZANIEWICZ Arkadiusz Maciej - KW PSL

Okręg wyborczy nr 10 (Strzakły)
CHARCZUK Sławomir Józef - KWW Krzysztof Adamowicz

Okręg wyborczy nr 11 (Koszeliki, Manie, Przyłuki, Zasiadki, Zaścianki)
TARASIUK Jadwiga - KWW Jadwigi Tarasiuk
SAWCZUK Tadeusz Franciszek - KWW Krzysztof Adamowicz
SZOSTKIEWICZ Agnieszka Sylwia - KWW Zdrowo Aktywni
KŁOSOWSKI Władysław - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 12 (Przychody)
FRĄCKIEWICZ Andrzej - KWW Krzysztof Adamowicz
SÓJKA Adam - KW PSL

Okręg wyborczy nr 13 (Misie, Jelnica od nr 172 do nr 186)
KWIATKOWSKI Adam - KWW Krzysztof Adamowicz
KARWOWSKI Stanisław - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 14 (Rudniki, Wysokie)
CZAPSKI Jarosław Stanisław - KWW Krzysztof Adamowicz
MOŚCICKI Antoni Stanisław - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 15 (Puchacze, Sitno, Utrówka)
SIŁACZUK Piotr Radosław - KWW Krzysztof Adamowicz
SERAFINOWICZ Teresa - KW Prawo i Sprawiedliwość

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male