YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

W Międzyrzecu jest setka zakażonych

20 listopada 2020 16:45:00 | autor: redakcja
Na terenie Międzyrzeca Podlaskiego oraz gmin Drelów i Międzyrzec obecnie zarejestrowanych jest około 170 aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem. Kwarantanną objęto ponad 600 osób.

W listopadzie epidemia koronawirusa była dotkliwa dla wielu międzyrzeckich instytucji i firm. Zakażenia wykryto m.in. w Nadleśnictwie, Urzędzie Miasta i Szpitalu Powiatowym, gdzie izolacje, kwarantanna i zwolnienia lekarskie wręcz sparaliżowały działalność placówki. W najbliższych dniach sytuacja powinna się jednak poprawiać, bo do pracy będą wracać kolejne osoby.

Powoli normalizuje się sytuacja w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Łózkach, gdzie wykryto 30 zakażeń, zarówno wśród pensjonariuszy, jak i personelu. W miarę poprawy sytuacji do międzyrzeckiego szpitala będzie mógł wrócić personel delegowany do Łózek, w celu zapewnienia należytej opieki znajdującym się tam pacjentom.

Na terenie gminy Drelów jest obecnie około 35 aktywnych przypadków zakażenia, a na kwarantannie przebywa około 150 osób.

W gminie Międzyrzec zarejestrowanych jest 31 aktywnych zakażeń. Na kwarantannę skierowano 120 osób.

W Międzyrzecu Podlaskim jest około 100 aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem. Na kwarantannie przebywa około 350 osób.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male