7.3°C

W Opolu na remis

16 sierpnia 2021 09:47 | autor: redakcja

W trzeciej kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec zremisował na wyjeździe z Opolaninem Opole Lubelskie 2:2.

Międzyrzeczanie objęli prowadzenie już w 10 minucie. Paweł Komar dośrodkował w pole karne, a strzałem głową piłkę do siatki wpakował Bartłomiej Goździołko. Trzynaście minut później było jednak już 1:1 po bramce Kamila Króla, a w 35 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego autorstwa Mateusza Banacha. Huragan odpowiedział na te wydarzenia już w doliczonym czasie gry. Akcję Pawła Komara i Huberta Łukanowskiego udanie wykończył Paweł Radziszewski.

Po przerwie do szturmu ruszył Huragan. Niestety, mimo wielu okazji międzyrzeczanom nie udało się już umieścić piłki w bramce przeciwnika. Końcówka spotkania należała do Opolanina. Na szczęście gospodarze byli bardzo nieskuteczni i zespół Damiana Panka mógł wrócić do domu z jednym punktem.

W najbliższą sobotę Huragan zagra u siebie ze spadkowiczem z III ligi Lewartem Lubartów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.

Opolanin Opole Lubelskie – Huragan Międzyrzec 2:2 (2:2)
Bramki dla Huraganu: Goździołko 10, Radziszewski 46
Huragan: Czarnecki – Komar, Olszewski (80’ Panasiuk), Mirończuk, Grochowski, Mikołajewski, Goździołko, Magier (46’ Całka), Radziszewski, H. Łukanowski, Chmielewski

3 kolejka (14-15 sierpnia)
Orlęta Łuków - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:4
POM Iskra Piotrowice - Włodawianka Włodawa 1:0
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna 1:4
Lublinianka Lublin - Motor II Lublin 1:2