Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
7.6°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

W Rzeczycy powstaje nowy most

2 kwietnia 2024 12:56 | autor: red.Mi
Trwa budowa mostu w Rzeczycy (fot. Międzyrzec.info)

Gmina Międzyrzec Podlaski realizuje kolejną część zadania "Poprawa funkcjonowania infrastruktury drogowej", na które pozyskała środki z Rządowego Funduszu Polski Ład. W Rzeczycy powstaje nowy most na rzece Krznie. Prace zakończą się w tym miesiącu.

Most na rzece Krzna znajduje się w ciągu drogi gminnej nr G101522L – ul. Polna i Krzywa. Na jego rozbiórkę i budowę nowego Gmina Międzyrzec Podlaski pozyskała dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład w łącznej kwocie dla całego zadania poprawy infradtruktury drogowej - 10,7 mln zł.

Zadanie wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. „ Kończy się remont mostu na rzece Krznie w Rzeczycy, do końca kwietnia oddamy go do użytku. Rozpoczyna się budowa nowego mostu na rzece Krzna w Misiach, gdzie trwają prace przy budowie mostu technicznego – zastępczego na czas przebudowy mostu głównego ” - czytamy w mediach społecznościowych informację wójta Krzysztofa Adamowicza, którą podał 26 marca.

Jednocześnie trwa budowa mostu w Misiach - fot. Krzysztof Adamowicz, FB

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny