Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
23.1°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

W Strzakłach powstanie ogródek permakulturowy

16 lipca 2025 16:22 | autor: red.Mi

Na ciekawe warsztaty wakacyjne zaprasza dzieci i młodzież Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe Gminy Międzyrzec. W ramach wspólnych zajęć powstanie ogródek permakulturowy.

Bezpłatne warsztaty pod nazwą "Zakładamy ogródek permokulturowy" odbędą się 22 lipca o godz. 10:00 w Centrum Aktywości i Integracji Społecznej w Strzakłach.

Ogródek permakulturowy to sposób uprawy roślin, który zakłada tworzenie samowystarczalnych, zrównoważonych ekosystemów, naśladujących naturalne procesy w przyrodzie . Permakultura stawia na minimalną ingerencję człowieka, wykorzystanie naturalnych zasobów i wzajemne oddziaływanie roślin, zwierząt i mikroorganizmów.

W programie m.in.:
-  przygotowanie gleby
- sadzenie roślin
- tworzenie etykietek i tabliczek
- obserwacja życia w ogrodzie
- zadanie kreatywne: „Opiekun rośliny”
- niespodzianka dla każdego uczestnika

REKLAMA

Liczba miejsc ograniczona, zapisy prowadzone są pod numerem tel. 504 929 920

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny