Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1.3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

W trosce o zdrowie kobiet

12 sierpnia 2021 09:10 | autor: redakcja

We wtorek 17 sierpnia Międzyrzec Podlaski odwiedzi mobilna pracownia mammograficzna. Z bezpłatnych badań będą mogły skorzystać panie w wieku od 50 do 69 lat. Zaprasza firma LUX MED, która realizuje Program Profilaktyki Raka Piersi.

W mammografii mogą wziąć udział ubezpieczone panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ramach wspomnianego programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Programem nie są objęte panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym trzeba przygotować dowód osobisty. Na badanie należy zabrać zdjęcia z poprzednich mammografii.

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na panie w Międzyrzecu 17 sierpnia, w godz. 10-16, przy przychodni na ul. Wiejskiej 13.

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (19 sierpnia 2021 17:06)
  A może by tak miasto sfinansowała badania i dla młodszych kobiet?
  autor: qwerty

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny