YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

W urzędzie załatwisz tylko pilne sprawy

12 sierpnia 2020 08:21:34 | autor: Justyna Madan
W dniach 5-7 sierpnia zastępca burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego, Paweł Łysańczuk informował o czasowych zmianach w funkcjonowaniu Urzędu Miasta. Jednak ze względu na pojawiające się nowe ogniska koronawirusa, urząd zmienia zasady funkcjonowania do odwołania. Osobiście można załatwić tylko najpotrzebniejsze sprawy - w innych warto dzwonić lub mailować.

Wejście na teren urzędu, od ul. Warszawskiej, jest możliwe w przypadku konieczności osobistego dostarczenia lub odbioru dokumentów, po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem mailowo lub telefonicznie - informują władze Urzędu Miasta.

Jedyną sprawę jaką możemy załatwić bez wcześniejszego umówienia się jest dokonanie opłat w kasie, czynnej codziennie w godzinach funkcjonowana urzędu (zamykana jest godzinę wcześniej). Pozostałe sprawy można załatwić mailowo: miasto@miedzyrzec.pl, przez platformę ePUAP - http://epuap.gov.pl lub telefonicznie: 83 372 62 11.

Należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, czyli maseczce zakrywającej usta i nos oraz o dezynfekcji rąk.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (12 sierpnia 2020 09:45:51) W Dlaczego w gminie nie są instalowane solary w tym roku? W 2019 wszyscy robili badania instalacji elektrycznych za kilkaset złotych by w 2020 roku mieć solary a tu nic. Ktoś wie co się dzieje? autor: A
    logo male