Organizatorzy – w tym Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Rekreacji – przygotowali bogaty i różnorodny program skierowany do różnych grup wiekowych.
Hece w Bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna dla najmłodszych (5–10 lat) przygotowała „Pracownię Wyobraźni” z cyklami tematycznymi: „Między łapą a słowem”, „Zaczarowane odbicie”, „Zeszyt pełen tajemnic”, „Szepty kartek”.
Dla młodzieży 10+ w Teen-Teka odbędą się zajęcia wieczorne, takie jak: „Nocne Hece w bibliotece” (warsztaty, zabawy, kino nocne), tworzenie portretów z mchu i papieru.
Opłata za pojedyncze zajęcia wynosi 10 zł; obowiązują zapisy – tel. 737 298 033.
Zaprasza pałacowa SOWA
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do zespołu pałacowo-parkowego na plenerowe zajęcia plastyczne oraz wystawy i warsztaty w pracowni SOWA (m.in. filcowanie wełny, mozaika, malowanie kamyków). Na zajęcia w strefie SOWA obowiązują zapisy: tel. 735 824 408.
Letnią ofertę dla młodzieży w wieku 14–21 lat przygotowało Międzyrzeckie Centrum Młodzieży, które zaprasza m.in. na turnieje tenisa i bilarda, warsztaty kreatywności i survivalową ekspedycję do lasu. O szczegóły można pytać przez messengera MCM.
Nad wodą
Przez całe wakacje dostępny będzie ORLIK przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00–21:30) oraz strzeżone kąpielisko na międzyrzeckich jeziorkach (czynne codziennie w godz. 10:00–18:00), z wypożyczalnią kajaków i rowerów wodnych.
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny