YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Wakacje z wolontariuszami AIESEC

4 sierpnia 2019 21:12:07 | autor: Anna Ostapiuk
Wolontariusze międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC gościli w filiach GBP w Międzyrzecu Podlaskim. Przed wyjazdem z Polski wzięli udział w uroczystym spotkaniu pożegnalnym.

Pożegnanie międzynarodowych wolontariuszy w Żabcach - AIESEC (fot. www.fotomj.pl)

W okresie wakacyjnym Gminna Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim po raz drugi gościła wolontariuszy z młodzieżowej organizacji AIESEC. Od 15 lipca  goście z Rosji, Hiszpanii, Grecji, Nigerii, Chin i Pakistanu prowadzili atrakcyjne zajęcia z młodymi mieszkańcami gminy, które odbywały się w bibliotekach w Halasach, Jelnicy, Krzewicy, Rogoźnicy, Tłuśćcu i Wysokim oraz w uroczym zakątku Żabiec, użyczonym przez ks. Tomasza Kosteckiego.

Dzieci i młodzież, poprzez różne formy zajęć, nie tylko zdobywały wiedzę na temat geografii, kultury i tradycji państw, z których pochodzą wolontariusze, ale też spędzały czas na kreatywnych zabawach, przy okazji wzbogacając swoje umiejętności językowe.

1 sierpnia w Żabcach miało miejsce podsumowanie zajęć i jednocześnie pożegnanie przyjaciół z różnych zakątków świata. W tym wyjątkowym dniu uczestnicy spotkania wzięli udział w zabawach animacyjnych i konkurencjach sportowych, wykonano pamiątkowe fotografie i obdarowano się wzajemnie drobnymi upominkami. Nie zabrakło muzyki i wspólnego śpiewania przy ognisku.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male