YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wandale w akcji

24 lutego 2014 18:09:57 | autor: red./KMP Biała Podlaska
Nieznani sprawcy rozbili segment ekranu przeciwhałasowego na obwodnicy, uszkodzili infomat w centrum miasta i porysowali karoserię Forda na ulicy Wyszyńskiego.

Segment ekranu przeciwhałasowego na krajowej dwójce zniszczono jeszcze w grudniu, jednak dopiero teraz drogowcy złożyli zawiadomienie o przestępstwie. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad straty oszacowała na 1500 zł.

Znajdujący się na Placu Zbawiciela (przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Lubelskiej) infomat zniszczono w czwartek, 20 lutego. Sprawca stłukł ekran dotykowy urządzenia. Urząd Miasta straty oszacował na 5 tys. zł.

W piątek, 21 lutego, na ulicy Wyszyńskiego nieustalony sprawca zarysował ostrym narzędziem cztery drzwi oraz przedni lewy błotnik samochodu marki Ford. Mieszkaniec Międzyrzeca, który jest właścicielem samochodu straty oszacował na 1200 zł.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (25 lutego 2014 17:02:23) Chuligan z gwoździem To samochód Państwa Matyków - za pomoc w znalezieniu sprawcy nagroda. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie jest proszony o kontakt z właścicielem. autor: Zdenerwowany obywatel
    (24 lutego 2014 19:15:12) bob Co ci ludzie w mają głowie?Chyba tic taca...Mam nadzieje,że ktoś tych debili znajdzie i zostaną ukarani. autor: bob
    logo male