YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Weź udział w grze terenowej i wygraj nagrodę

28 kwietnia 2021 20:16:31 | autor: Anna Ostapiuk
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w Patriotycznej Grze Terenowej, która odkryje przed uczestnikami wiele ciekawych szczegółów dotyczących historii gminy. Wędrówka oparta o nowoczesne technologie to atrakcyjna forma spędzania czasu dedykowana całym rodzinom lub grupom przyjaciół. UWAGA: Do gry dołączono zabawę Geocaching, z czym związana jest zmiana terminu i aplikacji.

Aby wziąć udział w grze należy:
- zainstalować aplikację Geocaching i założyć bezpłatne konto
- odnaleźć wszystkie ukryte skrytki - informacje dostępne na infografikach pod tekstem.

Pierwsze trzy osoby, które odkryją wszystkie cache, a jest ich 10, otrzymają nagrody rzeczowe.

Ze względu na rozległy teren zabawy warto przygotować rower, samochód lub inny środek transportu.

Z okazji zbliżającego się weekendu majowego oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święta Narodowego Trzeciego Maja zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w Patriotycznej Grze Terenowej. Możecie Państwo wraz z dziećmi w pożyteczny i edukacyjny sposób wykorzystać nowoczesne technologie i posłużyć się telefonem do odkrycia i odświeżenia informacji o miejscach bogatych historycznie oraz miejscach pamięci na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski - zachęca organizator.

Patriotyczna Gra Terenowa będzie aktywna od 30 kwietnia, a jej uczestnikiem może zostać każdy mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski bez względu na wiek. Osoby niepełnoletnie muszą pozostawać pod opieką osób dorosłych.

Celem gry jest odkrycie miejsc pamięci na terenie gminy Międzyrzec Podlaski i poznanie ich wartości historycznej oraz kulturowej, rozbudzenie zainteresowań historią lokalną, pielęgnowanie poczucia tożsamości historycznej, kulturowej i dumy narodowej z dokonań Polaków, kształtowanie postaw patriotycznych oraz pielęgnowanie tradycji obchodzenia świąt narodowych.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male