YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Więcej kasy na sport

14 sierpnia 2013 13:14:15 | autor: Red.
Huragan Międzyrzec otrzyma większe wsparcie z budżetu miasta. Będzie to 70 tys. zł, w większości przeznaczone na rywalizację w II lidze siatkówki.

Dotacje przyznano w ramach programu współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi, w otwartym konkursie ofert. Mają być przeznaczone na realizację zadań publicznych zleconych w 2013 roku.

Największą kwotę – 50 tys. zł, otrzyma sekcja siatkówki KS MOSiR Huragan Międzyrzec na grę zespołu w II lidze siatkówki mężczyzn. Sekcja piłki nożnej dostanie 20 tys. zł na sfinansowanie udziału zespołów juniorów starszych i młodszych w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej.

Skromną kwotę 2,5 tys. zł otrzyma Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej na „organizację wypoczynku dzieci i młodzieży w formie biwaku”.

Przypomnijmy, że już na początku tego roku MOSiR Huragan otrzymał 105 tys. zł, jednak z tej dotacji na piłkę nożną przeznaczono jedynie 55,5 tys. zł. Dla UKS Międzyrzecka Trójka przyznano 100 tys. zł. W międzyczasie doszło do reorganizacji – zespół seniorów występujący w II lidze przeniesiono z Międzyrzeckiej Trójki do Huraganu.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (15 sierpnia 2013 21:36:13) Dlaczego Harcerze, tak jak ich koledzy z Warszawy nie zbierają pieniędzy za parkowanie, organizacje ruchu pod cmentarzem, podczas uroczystości. autor: ech
    logo male