YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wielkie sprzątanie na „łysej górze”

17 września 2020 10:15:49 | autor: redakcja
Urząd Miasta zaprasza do udziału w 27 edycji akcji „Sprzątanie Świata”. W Międzyrzecu Podlaskim wolontariusze mają 18 września sprzątać okolice „łysej góry” oraz ulic Siteńskiej i Kolejowej.

Organizatorem akcji jest Fundacja Nasza Ziemia, która zmotywowała do działania mnóstwo ludzi. W różnych zakątkach kraju organizują oni akcje sprzątające. Tegoroczne hasło brzmi: „Plastik? Rezygnuję! Redukuję. Segreguję”.

W Międzyrzecu wolontariusze spotkają się 18 września o godz. 11 na parkingu przy Stokrotce. Tam otrzymają worki na śmieci i rękawiczki.

„Gwarantujemy dobrą zabawę i wdzięczność Matki Ziemi. Wszystkich, którzy nie mogą być z nami w tym dniu zachęcamy do organizacji zbiórki w swojej okolicy, na swoim osiedlu. Inicjatorów prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy: akcja@miedzyrzec.pl lub telefoniczny 83 371 78 08. Każda ekipa, która uwieczni na zdjęciach swoją pracę otrzyma drobne upominki” – zachęcają organizatorzy.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (21 września 2020 21:08:42) . nie wchodzić w link od pajaca Y autor: gomer
    (17 września 2020 11:02:39) - Dlaczego w gminie Międzyrzec tylko niektóre miejscowości będą miały darmowy internet? Ktoś wie? Mapa dostępna jest tutaj capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet autor: Y
    logo male