YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wigilia młodych strażaków

8 stycznia 2017 12:21:15 | autor: Mariola Smal
17 grudnia 2016 roku Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP „Stołpno” wraz z opiekunem Tomaszem Łukaszukiem zorganizowała wigilijne spotkanie opłatkowe.

Wigilijne spotkanie z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą OSP "Stołpno" (fot. M. Smal)

Obecni na nim rodzice oraz zaproszeni goście wysłuchali podsumowania rocznej działalności Drużyny, obejrzeli prezentację multimedialną ukazującą zmagania młodych strażaków ochotników oraz zostali „wtajemniczeni” w plany opiekuna dotyczące dalszej działalności i edukacji MDP na rok 2017.

Członkowie MDP pozytywnie zaskoczyli obecnych na spotkaniu przedstawiając krótką, ale jakże wymowną inscenizację, ukazującą w nieco satyryczny sposób codzienną pracę strażaka, który nawet w okresie świątecznym musi być gotowy do alarmowego wyjazdu. Zakończona kolędą część artystyczna dała początek wspólnemu łamaniu się opłatkiem oraz serdecznym życzeniom, po których młodzi strażacy zaprosili wszystkich do wspólnego kolędowania.

Aby zaś sił do śpiewania nikomu nie zabrakło, w każdej chwili można było poczęstować się świątecznymi smakołykami przygotowanymi na wigilijnym stole.

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male