Wigilia na drelowskiej scenie

Aktualności 1 zdjęcie

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie „Moja Wigilia”, które odbędzie się 22 grudnia (niedziela) o godz. 12.30 w Sali Gminnego Centrum Kultury w Drelowie.

Przedstawienie przygotowała grupa teatralna działająca przy GCK. Jej członkowie sami napisali scenariusz.

Galeria zdjęć


Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: