YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wiosenne Metamorfozy w innym terminie

13 marca 2020 13:34:06 | autor: Justyna Madan
Święto kobiet "Wiosenne Metamorfozy", które zaplanowało Art Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych zostało odwołane. Impreza miała się odbyć już w tę niedzielę, 15 marca. Na chwilę obecną nie wiadomo na kiedy zostanie wyznaczony nowy termin.

- Każda z uczestniczek została powiadomiona telefonicznie o odwołaniu spotkania. Nowy termin pewnie wyznaczę po 20 marca i zamieszczę informację na naszym Facebooku, jak również przekażę telefonicznie. W tym momencie trudno mi powiedzieć czy będzie to np. 29 marca. Bardzo bym chciała, ale to zależy od sytuacji związanej z wirusem - informują organizatorzy z Arto Ovo.

Przypominamy, że gośćmi wydarzenia mają być fotografka Natalia Stefania Potocka, stylistka Beata Fijałek, makijażystka Katarzyna Głażewska oraz tancerka i pisarka Eliza Schwenkgrub. Nie zabraknie wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla wszystkich uczestniczek wydarzenia. Art Ovo poleca warsztaty praktyczne, podczas których będzie można dokonać analizy kolorystycznej i sylwetki, specjalistki zaprezentują kobiece stylizacje oraz najnowsze trendy w makijażu. A do tego na panie czeka sesja zdjęciowa!

Śledźcie uważnie naszą stronę, na pewno poinformujemy Was o nowym terminie Wiosennych Metamorfoz.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male