YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Włamywacze posiedzą w areszcie

20 czerwca 2013 11:06:38 | autor: Redakcja/KMP Biała Podlaska
Sygnał od mieszkanki pozwolił policji zatrzymać trzech warszawiaków, którzy włamali się do mieszkania w bloku na ulicy Brzeskiej.

Włamania miało miejsce we wtorek (18 czerwca) na osiedlu wielorodzinnym Brzeska około godz. 12. Policję powiadomiła jedna z mieszkanek, która zauważyła jak nieznani mężczyźni wchodzą przez balkon do mieszkania sąsiada. Na osiedle podjechały policyjne radiowozy na sygnale. Był także funkcjonariusz na quadzie. Policjanci zatrzymali stojącego na czatach w rejonie bloku mężczyznę z krótkofalówką. Kolejne dwie osoby zatrzymano w trakcie penetracji miasta. W samochodzie, którym poruszali się podejrzani, policjanci znaleźli m.in. sprzęt służący do pokonywania elektronicznych zabezpieczeń samochodów, łamaki do zamków oraz kilka telefonów komórkowych.

Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Warszawy, w wieku 26, 30 i 32 lata, notowani już za przestępstwa przeciwko mieniu. Dziś policjanci przewiozą ich Prokuratury, i będą wnioskować do Sądu o tymczasowy areszt.

Policja podejrzewa, że we włamaniu uczestniczyła jeszcze czwarta osoba, której udało się zbiec, prawdopodobnie ze skradzioną z mieszkania biżuterię o wartości 800 zł. Prowadzone są działania, które mają ustalić jej tożsamość i doprowadzić do zatrzymania.

W czwartek (20 czerwca) radzyński Sąd Rejonowy zdecydował, że 27-letni Andrzej P., 32-letni Michał T. oraz 30-letni Sebastian C. trafią na trzy miesiące do aresztu tymczasowego.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (20 czerwca 2013 16:44:38) Brawo. Wreszcie udało zrobić się im coś pożytecznego a nie tylko wlepianie ludziom mandatów za nieprzechodzenie po pasach. Ale coś mi się wydaje, że było w tym dużo przypadku, że im nie spier****** autor: kamil
    logo male