YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wokalne prezentacje

9 października 2017 09:53:29 | autor: redakcja
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki "Prezentacje". Zgłoszenia są przyjmowane do 9 listopada, a finał imprezy odbędzie się 23 listopada.

Cele konkursu to: prezentacja dorobku artystycznego solistów, inspirowanie wykonawców do dalszych poszukiwań i udoskonalania warsztatu, konfrontacja i aktywizacja środowisk twórczych i edukacyjnych. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Konkurs będzie prowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych oraz gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zdaniem uczestników jest wykonanie dwóch piosenek w języku polskim. Warunkiem udziału jest nadesłanie do 9 listopada karty uczestnictwa oraz pliku mp3 na e-mail: prezentacjemiedzyrzec@wp.pl

Jury Konkursu oceniać będzie walory głosowe i muzykalność, dobór repertuaru oraz interpretacje i ogólny wyraz artystyczny. Dla zwycięzców w każdej kategorii wiekowej są nagrody finansowe w wysokości 600, 400 i 200 złotych. Szczegółowych informacji o konkursie udziela Anna Czerwińska (tel. 83-371-78-07 lub 83-371-39-65).

Regulamin i karta zgłoszenia

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male