YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Wokalny talent z Międzyrzeca

22 czerwca 2016 09:27:35 | autor: redakcja
Eryk Waszczuk zdobył trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Rozśpiewane M1". To kolejna nagroda młodego wokalisty, który jest uczniem Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 i Szkoły Muzycznej. W kwietniu otrzymał nagrodę główną w kategorii "Młody Popularyzator Polskiej Muzyki Rozrywkowej" na V Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych School & Jazz Festival w Lubaczowie.

Eryk Waszczuk - występ na 25-leciu Szkoły Muzycznej (miedzyrzec.info)

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Rozśpiewane M1" był Marek Wysocki - aktor, reżyser, wieloletni dziekan wydziału aktorskiego, obecnie dyrektor Instytutu Sztuki Aktorskiej WSWMiR im. Zygmunta Glogera. Konkurs miał charakter otwarty, mogli w nim brać udział zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. Składał się z czterech etapów: kwalifikacji wstępnych, przesłuchań konkursowych, koncertu półfinałowego i finałowego koncertu galowego. W jury zasiadali: prof. Janusz Kowalski – rektor WSWMiR im. Z. Glogera, Marek Wysocki – dyrektor Instytutu Sztuki Aktorskiej WSWMiR im. Z. Glogera oraz Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz – aktorka. , doceniło talent naszego szkolnego kolegi Eryka Waszczuka, przyznając mu III miejsce w konkursie.

Finał konkursu, podczas którego Eryk Waszczyk odebrał nagrode za zdobycie III miejsca, odbył się 18 czerwca w sali konferencyjnej CH M1 w Markach koło Warszawy.

Gratulacje za naszym pośrednictwem składa szkolna społeczność:

"Eryku! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, cieszymy się razem z Tobą z Twojego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Uczniowie klasy 3b z wychowawczynią Grażyną Podgajną"

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male