Przedstawiciele samorządu uczniowskiego przez kilka dni zbierali datki do puszek, a 10 stycznia rozegrano niezwykły mecz piłki koszykowej pomiędzy uczniami a nauczycielami. Drużynę nauczycieli poprowadził sam dyrektor ZPO2 Grzegorz Kowalczyk.
Mecz trwał zgodnie z przepisami 4 kwarty z przerwami. W trakcie meczu oraz przerw publiczność nie mogła się nudzić, oprócz spikerskich żartów (w roli spikerów doskonale sprawdzili się uczniowie: Gabriel Tomaszewski oraz Jakub Szczepaniuk) były tańce oraz konkurs rzutów do kosza z nagrodami. Obie drużyny walczyły o punkty jak lwy, ale atmosfera na boisku i poza nim była pełna przyjaźni i dobrej zabawy.
Uczniowie i nauczyciele stanęli na wysokości zadania, a cel przyświecający imprezie został osiągnięty – wszyscy mogli wesprzeć Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny