YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Wyśpiewaj nagrodę na Dzień Dziecka - zaproszenie na konkurs muzyczny

20 maja 2020 10:38:24 | autor: Anna Ostapiuk
Muzyczny filmik z wykonaną osobiście piosenką z repertuaru Majki Jeżowskiej to sposób na zdobycie prezentu na Dzień Dziecka. Na konkurs "Dziecięce śpiewanki" zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Do konkursu, którego głównym celem jest popularyzacja twórczości artystycznej Majki Jeżowskiej wśród dzieci i młodzieży oraz kształcenie muzyczne poprzez zabawę, mogą przystąpić dzieci w wieku 3-12 lat zamieszkałe na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. Aby zawalczyć o prezent na Dzień Dziecka należy wykonać jedną z piosenek z repertuaru artystki, nagrać filmik i przesłać go do 29 maja na adres gok@miedzyrzecgmina.pl. Do 24 maja rodzic zobowiązany jest przesłać skan wypełnionego formularza konkursowego.

Nagrania oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: dzieci w wieku 3-5 lat, 6-9 lat i 10-12 lat. Komisja konkursowa weźmie pod uwagę przede wszystkim walory wokalne, w tym dykcję, intonację i wyczucie rytmu, oraz walory artystyczne i sceniczne, tj. dobór domowej scenografii i stroju.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 1 czerwca. Organizator zapewnia nagrody rzeczowe za pierwsze miejsca w każdej grupie wiekowej. Przekazanie nagród nastąpi 2 czerwca.

Szczególowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie konkursowej ⇒ "Wyśpiewaj sobie nagrodę na Dzień Dziecka" Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

____________________________________________________________________
Regulamin i fot. - Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zs. w Wysokim

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male