YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Wystawa prac Małgorzaty Grudzińskiej - zaproszenie

19 lipca 2021 17:05:41 | autor: Anna Ostapiuk
Galeria Kameralna Gminnego Centrum Kultury w Drelowie zaprasza do zwiedzania wystawy prac Małgorzaty Grudzińskiej. Dodatkowo kupując obraz można dorzucić własną cegiełkę do rozbudowującego się placu zabaw przy drelowskim przedszkolu.

Wystawa prac Małgorzaty Grudzińskiej z Drelowa w Galerii Kameralnej GCK w Drelowie, fot. Anna Ostapiuk

Wystawę tworzą unikalne obrazy, których wykonanie łączy ze sobą różne techniki malarskie. Najczęstszym motywem prac drelowskiej artystki jest abstrakcja, a jej styl charakteryzuje trójwymiarowa faktura i niebanalne połączenia kolorystyczne, których dopełnieniem są złote płatki. Malarka tworzy również obrazy o tematyce religijnej.

Na uwagę zasługuje fakt, że prywatnie Małgorzata Grudzińska, mama 3-letniego synka, wraz z rodzicami innych przedszkolaków jest współtwórcą akcji społecznej, której celem jest rozbudowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu w Drelowie. Kupując obrazy z kolekcji zaprezentowanej na wystawie w GCK można dołożyć własną cegiełkę i wspomóc społeczność placówki przelewając darowiznę na konto Rady Rodziców (więcej informacji ⇒ GCK w Drelowie).

Wystawa dostępna jest dla zwiedzających na sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Drelowie w dniach 15 lipca - 16 sierpnia 2021 r., od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00. Wstęp wolny.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male