8.2°C

Wzięli rewanż za porażkę we Włodawie

25 października 2020 13:49 | autor: mw

W 14. Kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec pokonał Włodawiankę Włodawa 3:1.

Zespół Damiana Panka w tym sezonie przegrał tylko dwa razy. Za pierwszą z tych porażek udanie zrewanżował się w minioną sobotę. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Włodawianka nie była w stanie przeciwstawić się ofensywnie grającym gospodarzom.

W 24 minucie bramkarza rywali pokonał Daniel Kleber, a autorem dwóch kolejnych trafień w 27 i 35 minucie był Patryk Pakuła. Schodząc na przerwę goście mogli cieszyć się jedynie z tego, że stracili jedynie trzy bramki, bo okazji do strzelenia kolejnych Huraganowi nie brakowało.

Na druga połowę Włodawianka wyszła mocno podrażniona, a międzyrzeczanie wyraźnie spoczęli na laurach. Do tego w grze gospodarzy pojawiło się sporo błędów. Goście jednak tego dnia byli w stanie wykorzystać tylko jedną okazję do zdobycia gola, co stało się w 56 minucie. Huragan też miał jeszcze swoje okazje, ale do siatki nic już w tym meczu nie wpadło.

W najbliższą sobotę (31 października) nasi piłkarze wyjeżdżają na spotkanie z Bizonem Jeleniec. Pierwszy gwizdek o godz. 13.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Włodawianka Włodawa 3:1 (3:0)
Bramki dla Huraganu: Kleber 24, Pakuła 27 i 35
Huragan: Czarnecki (76’ Bierdziński) – Grochowski (85’ Weręgowski), Panasiuk, Mirończuk, Komar, Radziszewski, Czumer (72’ Sz. Łukanowski), Korgol, Kleber, H. Łukanowski (65’ Chudowolski), Pakuła (60’ Waniowski)

14 Kolejka (24-25 października)
Opolanin Opole Lubelskie - Start Krasnystaw 3:1
Orlęta Łuków - Powiślak Końskowola 0:3
Górnik II Łęczna - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2
Lublinianka Lublin - Lutnia Piszczac 0:0