Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
12.6°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Z chodnikiem będzie bezpieczniej

8 czerwca 2020 12:46 | autor: Anna Ostapiuk
Mieszkańcy Rogoźnicy wkrótce będą korzystać z nowego chodnika (fot. Anna Ostapiuk)

Mieszkańcy Rogoźnicy wkrótce skorzystają z nowego chodnika. Dzięki współpracy gminy Międzyrzec z powiatem bialskim realizowana jest inwestycja, na skutek której w miejscowości zwiększy się bezpieczeństwo użytkowników drogi.

W ramach współpracy Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej i gminy Międzyrzec Podlaski w miejscowości Rogoźnica trwa budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1008L.

Na realizację inwestycji "Przebudowa drogi powiatowej Nr 1008L Łuniew - Łukowisko - Manie - droga krajowa Nr 2 w miejscowości Rogoźnica od km 12+400 do km 12+913,59 odcinek o długości 513,59 mb - budowa chodnika" zabezpieczono środki finansowe w wysokości 200 000 zł, przy czym oferta cenowa wykonawcy - Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych i Drogowych "Drogbud" Sp. z o.o. z Łukowa, opiewa na kwotę 163 120,32 zł. W ramach prac powstaje chodnik o nawierzchni z kostki brukowej betonowej kolorowej wraz z niezbędnymi zjazdami na poszczególne posesje.

Wymagany termin realizacji prac przypada na 31.08.2020 r.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny