YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Z promilami za kierownicą koparki

30 lipca 2019 22:27:53 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Pijany mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski jeździł po Zasiadkach koparko-ładowarką. Aż zatrzymali go policjanci. W trakcie ostatniego tygodnia mundurowi złapali tez innych amatorów jazdy po alkoholu.

W poniedziałek (29 sierpnia) około godz. 11 policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim wezwani zostali na interwencję w miejscowości Zasiadki. W kręgu ich zainteresowania był 34-latek z gminy Międzyrzec Podlaski. Jak się okazało, mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia przed przyjazdem funkcjonariuszy.

Policjanci dogonili go jednak na drodze do miejsca jego zamieszkania. Dali wyraźny sygnał do zatrzymania koparko-ładowarki. Kierowca zatrzymał się, jednak chcąc uniknąć rozmowy z mundurowymi wbiegł do znajdującego się nieopodal sklepu.

Stróże prawa szybko zatrzymali uciekiniera. Od razu wyczuli też od niego alkohol. Badanie potwierdziło, że 34-latek jest pijany. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W ostatnich dniach policjanci zatrzymali kilku innych kierowców, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu. 23 lipca na Placu Jana Pawła II policyjny patrol zatrzymał kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen 38-letniego mieszkańca gminy Trzebieszów. Mężczyzna miał w organizmie 1,4 promila alkoholu. 26 lipca na ulicy Radzyńskiej zatrzymano kierującego Audi 46-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska, który miał 0,62 promila alkoholu w organizmie. 27 lipca na ulicy Brzeskiej "wpadł" 29-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem marki Opel mając 1,9 promila alkoholu w organizmie. 29 lipca na ulicy Radzyńskiej patrol zatrzymał 41-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym Volkswagen mając 1,4 promila alkoholu w organizmie.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male