YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Z siekierą do sklepu

5 maja 2014 22:11:16 | autor: redakcja/KWP Lublin
W Kąkolewnicy nastolatek zaatakował siekierą ekspedientkę w sklepie. Uderzył ją kilka razy w głowę, zabrał pieniądze i uciekł. Zatrzymano go jeszcze tego samego dnia.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 2 maja, przed godz. 14. Dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w Kąkolewnicy doszło do napadu na ekspedientkę. Kiedy policjanci dotarli na miejsce potwierdzili to. Kobieta została zaatakowana przez młodego człowieka, który kilkukrotnie uderzył ją w tył głowy trzymaną w ręku siekierą. Po czym uciekł ze sklepu zabierając ze sobą pieniądze z szuflady, w kwocie około tysiąca złotych.

Kobieta zapamiętała jak wyglądał napastnik i jak był ubrany, więc gdy ponownie zjawił się nieopodal miejsca zdarzenia został ujęty przez jednego z mieszkańców i przekazany funkcjonariuszom. Okazało się, że sprawcą był 15-letni mieszkaniec Kąkolewnicy. Policjanci odzyskali pieniądze, które zdążył schować na jednej z posesji.

Młodzieniec początkowo trafił do szpitala uskarżając się na złe samopoczucie. Po badaniach przewieziono go do Policyjnej Izby Dziecka. W Sądzie Rejonowym zdecydowano o zastosowaniu w stosunku do 15-latka środka zapobiegawczego w postaci umieszczenia w schronisku dla nieletnich. O jego dalszym losie zdecyduje Sąd Rodzinny.

Ekspedientkę, która doznała obrażeń w postaci ran tłuczonych głowy, trafiła do szpitala.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male