YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Z trzema promilami jeździł po Białej

25 maja 2020 22:07:55 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Styl jazdy 38-latka z Międzyrzeca Podlaskiego tak zaintrygował bialskiego policjanta, że nawet będąc już po służbie, postanowił go zatrzymać i wezwać na pomoc patrol z komendy.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na ul. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Policjant Zespołu d/s. Wykroczeń bialskiej komendy, będąc w czasie wolnym od służby, zauważył mężczyznę którego zachowanie wskazywało, że może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Kiedy wsiadł za kierownicę audi reakcja policjanta była natychmiastowa. Ruszył za kierowcą informując o wszystkim dyżurnego bialskiej komendy.

Na parkingu przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej ujął kierującego. W trakcie rozmowy z mężczyzną potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariusza. Wyczuł od mężczyzny silną woń alkoholu.

Mundurowi, którzy dotarli na miejsce potwierdzili tożsamość kierowcy audi. Okazało się, że jest to 38-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz o dalszym losie 38-latka zadecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (26 maja 2020 21:34:46) Używanie ukośnika w skrótach w języku polskim jest błędem, a skrót "d/s." użyty w tekście, to już koszmar nad koszmary. autor: z Międzyrzeca
    logo male