Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
10.4°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Zaginął Grzegorz Komarowski

30 czerwca 2025 20:19 | autor: redakcja

Wydział Kryminalny Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim prowadzi poszukiwania zaginionego Grzegorza Komarowskiego z Jelnicy.

Zaginiony to syn Janusza i Joanny z domu Sadło, urodzony 12 marca 1988 roku, zamieszkały w Jelnicy (gm. Międzyrzec Podlaski).

Rysopis

Wzrost około 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond (krótko ostrzyżone), oczy zielone, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie jeansowe długie koloru ciemnego (czarne lub granatowe), koszulkę ciemnozieloną oraz bluzę z kapturem koloru ciemnego (prawdopodobnie bordową), brązowe buty marki NIKE.

Okoliczności zaginięcia

W dniu 13 czerwca 2025 r. około godziny 5:00 wyszedł z domu i nie poinformował dokąd się udaje. Ostatni raz widziano go 14 czerwca około godz. 18:00 przy drodze krajowej nr 19 w miejscowości Dołhołęka.

Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego policja prosi kierować na numer dyżurnego międzyrzeckiego komisariatu – 478145210, lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego - nr 47814525237.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny