YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Zagłosuj w Plebiscycie Top Regionu i wygraj nagrodę

11 grudnia 2019 20:01:06 | autor: Anna Ostapiuk
Gmina Międzyrzec Podlaski bierze udział w plebiscycie TOP REGIONU organizowanym przez Katolickie Radio Podlasie. W głosowaniu można oddać swój głos na Inwestycję Roku oraz Wydarzenia Kulturalne i Sportowe. Wśród głosujących zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Głosowanie w I turze odbywa się za pośrednictwem krótkiego bezpłatnego formularza internetowego dostępnego na stronie Plebiscyt Regionu 2019 Katolickiego Radia Podlasie i trwa do 16 grudnia 2019 r. do godz. 12.00. Wystarczy zaznaczyć pozycje, na które chce się oddać swój głos, przy czym trwa to mniej niż minutę. Każdy głos jest cenny dla nominowanych, a dodatkowo osoby głosujące również walczą o nagrodę, która zostanie przyznana już 16 grudnia - transmisja na żywo na antenie KRP.
Do II tury głosowania zostanie zakwalifikowanych po 10 pozycji z każdej z trzech kategorii, losowanie nagród wśród głosujących odbędzie się 30 grudnia.

Gmina Międzyrzec Podlaski reprezentowana jest w dwóch kategoriach konkursowych:

1. „Inwestycja Roku 2019 w Regionie” –  Nowa pasywna energetycznie Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Rogoźnicy

2. „Wydarzenie Sportowe Roku 2019 w Regionie” – Mini Akademia Żak Krzna Rzeczyca - akademia piłkarska oferująca zajęcia sportowe dla dzieci już od 3. roku życia

fot. UG Międzyrzec Podlaski

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (18 grudnia 2019 09:32:48) Myśle, że zabetonowanie żwirowni. autor: A
    logo male