Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
12.1°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Zagra Orkiestra

20 stycznia 2022 21:15 | autor: redakcja

30 stycznia odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Międzyrzecu Podlaskim w Orkiestrze zagrają m.in. wędkarze, morsy i Art Ovo. Na facebooku odbędzie się aukcja na rzecz WOŚP.

Już o godz. 8 na stanicy wędkarskiej przy ulicy Zahajkowskiej 44e spotkają się wędkarze, którzy wezmą udział w Otwartych Towarzyskich Zawodach Podlodowych „Memoriał Krzysztofa Charęzińskiego”. Obowiązywać będzie opłata startowa w dowolnej wysokości, wrzucana do puszki 30. Finału WOŚP. Organizatorzy zastrzegają, że zawody mogą być odwołane w przypadku niewystarczającej pokrywy lodowej.

30 stycznia na żwirowni spotkają się również międzyrzeckie morsy. Biletem wstępu do wspólnej zabawy w lodowatej wodzie będzie wrzucenie datku do puszki WOŚP. Akcja rozpocznie się o godzinie 11 od rozgrzewki. a wejście do wody zaplanowano na godz. 12. Później można liczyć na przekąski i gorącą herbatę przy ognisku.

W Orkiestrze zagra Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych. O godz. 17 przy ulicy Kościuszki 4 rozpocznie się koncert, podczas którego wystąpią: Wyborny Band, Dziecięcy Zespół Wokalny i soliści. Występom będzie towarzyszył kiermasz rękodzieła.

Tradycyjnie na ulicach Międzyrzeca będzie można spotkać wolontariuszy zbierających pieniądze. W sztabie WOŚP utworzonym w Miejskim Ośrodku Kultury zarejestrowano około 50 osób, które zgłosiły chęć kwestowania.

MOK organizuje także internetową aukcję na rzecz WOŚP na stronie facebook.com/mokmiedzyrzec. Rozpocznie się ona już 28 stycznia (godz. 12) i potrwa do 30 stycznia (godz. 15).

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (21 stycznia 2022 20:26)
  do gościa z 17.57
  a ty kto jesteś????
  autor: jestem za

  (21 stycznia 2022 17:57)
  To nie wolnościowiec tylko stary komuch.
  autor: gość

  (21 stycznia 2022 11:45)
  W tym roku nie wspieram za segregację! Ludzie kasę dawali a oswiak jak się zachował! Taki wolnościowiec jak mu grają!
  autor: NIE

  (21 stycznia 2022 09:26)
  Dać wędki Morsom i nie trzeba odwoływać zawodów
  autor: HIHOT

  (21 stycznia 2022 07:26)
  Wszystkie pomieszczenia są zajęte przez omikron.
  autor: gość

  (20 stycznia 2022 21:25)
  Czy w mieście nie ma pomieszczenia na licytacje?
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny