YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zagrali przed wirtualną publicznością

27 sierpnia 2020 23:04:58 | autor: Justyna Madan
Powoli przyzwyczajamy się do nowej rzeczywistości. Skoro nie zawsze i nie wszędzie można organizować większe wydarzenia publiczne ART OVO Centrum Praktyk Artystycznych postanowiło zaprosić na wyjątkowy koncert. Zespół Moll Ass Band z Radzynia Podlaskiego zagrał koncert dla publiczności...która zebrała się przed monitorami komputerów.

Zespół Moll Ass Band z Radzynia Podlaskiego (fot. Art Ovo)

Zespół Moll Ass Band gra dynamicznego rocka z korzeniami w bluesie lub jak sami to określają bluesa z korzeniami w rocku. Nie zamykają się w określone ramy, często ze swoją artystyczną wizją dążą pod prąd, mają nieograniczone pokłady energii, a na swoim koncie już kilka nagród na ogólnopolskich festiwalach.

Koncert online, zorganizowany w ramach akcji Kultura w sieci, cieszył się sporą popularnością, pomimo tego, że słuchało się go i oglądało z fotela we własnym domu. - W komentarzach dostaliśmy bardzo pozytywne opinie, że świetna muzyka, bardzo dobre nagłośnienie, dobra jakość transmisji internetowej. Zespół pierwszy raz grał akustycznie, efekt przeszedł oczekiwania. Kontakt z publicznością poprzez "oczko" kamery nie był zbyt łatwy, ale frontman zespołu, Wojciech Molas Gil poradził sobie znakomicie - opowiada Anna Jakubiuk z Art Ovo.

Artyści zadbali o odpowiednią oprawę, pomiędzy utworami nie zabrakło dumoru, anegdot i wspomnień podczas godzinnego koncertu. Teksty niektórych piosenek napisali m.in. Adam Świć czy Jacek Musiatowicz, poeci z Radzynia Podlaskiego, natomiast muzyka jest autorstwa zespołu. Organizacją tego wyjątkowego koncertu zajęło się Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych, Agencja Artystyczna MOLAS oraz Streem Media. - To pierwsze wspólne wydarzenie artystyczne, które zainicjowało naszą współpracę - mamy już zaplanowane następne koncerty - dodaje Anna Jakubiuk.
 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male