Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
0°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Zaproszenie na Marsz Różańcowy

8 listopada 2021 21:01 | autor: redakcja

Parafia Chrystusa Króla zaprasza w niedzielę (14 listopada) na Marsz Różańcowy w intencji Ojczyzny. Wydarzenie ma związek z przypadającym w tym tygodniu Świętem Niepodległości oraz z „niepokojącą sytuacją na naszej wschodniej granicy”.

Marsz wyruszy o godz. 14 z placu przy kościele Chrystusa Króla. Organizatorzy proszą, aby zabrać ze sobą różańce i flagi narodowe. Modlić się będą w intencji Ojczyzny, o Boże błogosławieństwo, pokój i oddalenie wszelkiego zła.

„W związku z przypadającą 11 listopada tego roku, 103 rocznicą odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę oraz niepokojącą sytuacją na naszej wschodniej granicy pragniemy pokładać siłę narodu i nadzieję naszą w Maryji. Chcemy spełnić prośbę Maryji, która nas prosiła o ODMAWIANIE RÓŻAŃCA” – czytamy w apelu udostępnionym w mediach społecznościowych.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (9 listopada 2021 22:38)
  Do Marek
  "Zapomniano, że Niemcy, Belgia, Holandia - to raczej nie ma wielu w pograniczników. Kolejna rzecz to czy oni się garną tu.". To są ich kraje docelowe te o których piszesz a nie my!A nasi władcy jak i opozycja albo są ślepi i tego nie widzą, albo udają głupów. Po prostu zamiast robić ten cyrk od początku trzeba było ich przyjmować w pokoju i deportować w asyście przewidzianej na takie okoliczności. Były by mniejsze koszty i mniej stresu u żołnierzy i policjantów których tam wysłano albo po prostu ich wpuszczać i robić tak jak baćka Łukaszenko - transportować na Niemiecką granicę i niech Putin z Niemcami się dogaduje, z gazociągiem poszło, to i z tym pójdzie! P.S. ONZ nie widzi tu dla siebie korzyści więc na to leje!
  autor: gość

  (9 listopada 2021 21:48)
  Brak
  POmieszanie z poplątaniem. Do czasu wyrażenia przez UE aprobaty, opozycja biegała od stacji do stacji i opluwała PiS, SG, WP, WOT. Pierwsza fala i lament ... NATO tu trzeba ONZ?! Z braku argumentów, żąda się pomocy UE - Zapomniano, że Niemcy, Belgia, Holandia - to raczej nie ma wielu w pograniczników. Kolejna rzecz to czy oni się garną tu. Następnie gdzie ich rozlokujemy... pomijam, że sami sobie radzimy. No ale idzie przekaz, że nie! Czy ktoś widział ich na ulicach RP? No raczej nie... także..
  autor: Marek

  (9 listopada 2021 21:23)
  Miasto jest dumne, że mieszkaniec Międzyrzeca jest na tak prestiżowym stanowisku!!!! Życzymy mu żeby został co najmniej wojewodą!!!!!
  autor: gość

  (9 listopada 2021 21:10)
  Gdyby wszyscy byli tacy Jak Czcigodny Pan Wicestarosta to dobro gościło by w każdej międzyrzeckiej rodzinie a na marszu było by całe miasto
  autor: gość

  (9 listopada 2021 20:10)
  Nie! Mam na myśli wojska NATO i albo Putin i Łukaszenka się opamiętają i zabastują albo będzie bummm bo i tak do tego idzie!
  autor: gość

  (9 listopada 2021 18:48)
  gość 16.56 Masz na myśli Frontex? Przecież to banda euro biurokratów,i co oni mieliby tam robić? Emigrantów liczyć?
  autor: Gość

  (9 listopada 2021 18:43)
  Babcie niech nie zapomną zabrać ze sobą banknotów dla sukienkowych, na balangi.
  autor: MM

  (9 listopada 2021 16:56)
  Pan burmistrz, jego żona niech robią co chcą, a przy okazji może ten różaniec za obecnie rządzących żeby się opamiętali i nie zachowywali się jak Zosia samosia, To granica Polska ale też i granica wschodnia UE, może pora wpuścić sojuszników, skorzystać z ich pomocy, dopuścić media, niech przekażą światu co się tu dzieje !
  autor: gość

  (9 listopada 2021 08:56)
  Każdemu wolno robić co chce.
  autor: gość

  (9 listopada 2021 07:54)
  Ależ skąd. Pan burmistrz, jego żona i to całe środowisko, wolą kolory tęczy. Co już w jednym z marszu PO-kazali.
  autor: Gość

  (9 listopada 2021 07:40)
  Kot
  Burnistrz z małżonką będzie?
  autor: Michały

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny