Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
0.2°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Zaproszenie na Rajd Międzyrzecki

16 listopada 2022 17:12 | autor: redakcja

To wydarzenie z pewnością zainteresuje fanów motoryzacji. W najbliższą niedzielę, 20 listopada, na terenie miasta i gminy odbędzie się Rajd Międzyrzecki, którego organizatorem jest Automobilklub Bialskopodlaski. Honorowy patronat nad imprezę objęli burmistrz Zbigniew Kot i wójt Krzysztof Adamowicz.

Rajd Międzyrzecki będzie rozgrywany jako 3. Runda Samochodowych Mistrzostw Automobilklubu Bialskopodlaskiego i 6. Runda Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego. Impreza odbędzie się na terenie miasta i gminy Międzyrzec Podlaski w trzech lokalizacjach. Oficjalny start zaplanowano o godz. 10 na parkingu przy stoku narciarskim na ulicy Zahajkowskiej.

Do 19 listopada biuro rajdu znajduje się w Białej Podlaskiej, w siedzibie Automobilklubu Bialskopodlaskiego przy ul. Sidorskiej 117D (godz. 8-16). W dniu rajdu biuro mieścić się będzie przy stoku narciarskim (w godz. 7.30-17).

Udział w rajdzie mogą wziąć samochody osobowe w rozumieniu ustawy „Prawo o ruchu drogowym" lub ciężarowo-osobowe na bazie podwozia samochodu osobowego, ze sztywnym zamkniętym dachem, posiadające ważne dokumenty uprawniające do poruszania się po drogach publicznych i spełniające wymogi regulaminowe amatorskich imprez samochodowych Polskiego Związku Motorowego. Auta uczestniczące w imprezie muszą posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do załóg i ich sprzętu, jak również spowodowanych przez nie w sposób pośredni lub bezpośredni szkód w stosunku do osób trzecich i ich mienia.

REKLAMA

W rajdzie może wystartować każdy posiadacz prawa jazdy kategorii B. Zapisy są prowadzone na stronie: www.wyniki.online

Regulamin Rajdu Międzyrzeckiego

Formularz zgłoszeniowy

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny