YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zatrzymany na gorącym uczynku

12 maja 2016 16:20:11 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Na ulicy Partyzantów policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który usiłował włamać się do sklepu spożywczego.

Telefoniczną informację, że ktoś próbuje dostać się do sklepu policjanci otrzymali około godziny 1.40. Kiedy patrol prewencji przyjechał na miejsce do ucieczki rzucił się mężczyzna próbujący wyłamać drzwi od strony zaplecza sklepu. Po krótkim pościgu został zatrzymany w łomem w ręku. Jak się okazało włamywacz wcześniej wyważył drzwi do kotłowni ale tą drogą nie udało mu się dostać do wnętrza sklepu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jest doskonale znany policjantom z Międzyrzeca. Był już wielokrotnie notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (19 maja 2016 12:19:27) WWW Zamykajcie tych ludzi nie wiem na co policja czeka ? chyba na jakąś tragedie dopiero jak się wydarzy autor: gość
    (13 maja 2016 20:45:56) www złapali i wypuścili gość buja się po Partyzantów ,jeszcze trochę sklepów mu zostało w mieście,ciekawe ile jeszcze musi ukraść żeby go zamknęli? autor: nick
    (13 maja 2016 10:44:36) i co teraz poraz kolejny go zanotuja?? autor: gość
    logo male