Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
12.6°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Zbierali nakrętki dla Zuzi

28 grudnia 2021 09:10 | autor: Barbara Salczyńska/KMP Biała Podlaska

Tuż przed świętami funkcjonariusze międzyrzeckiego komisariatu przekazali kilka worków pełnych plastikowych nakrętek rodzicom 5-letniej Zuzi Witek. Mała międzyrzeczanka zmaga się z chorobą genetyczną. Nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na jej rehabilitację.

Policjantów powiatu bialskiego nie trzeba szczególnie zachęcać do pomocy potrzebującym. Wielokrotnie już inicjowali lub włączali się w działania charytatywne. Od wielu lat zbierają również plastikowe nakrętki, wiedząc jaką mają wartość. Gdy trafią do recyklingu stają się pomocne w drodze do lepszego życia.

Przed samymi świętami funkcjonariusze komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim przekazali worki wypełnione po brzegi nakrętkami rodzicom 5-letniej Zuzi. Policjanci i pracownicy komisariatu zbierali je na rzecz dziewczynki, która cierpi na chorobę genetyczną. W walce o jej lepsze życie potrzebne są pieniądze na rehabilitację. Nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na ten właśnie cel.

Zabiegi nie są refundowane, stąd właśnie pomysł zbierania nakrętek. Zuzi można również pomóc wpłacając pieniądze na leczenie komórkami macierzystymi i turnus rehabilitacyjny. Zbiórka jest prowadzona za pośrednictwem fundacji siepomaga .

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (29 grudnia 2021 16:43)
  Do Hihot
  Dobre:).
  autor: Gość

  (29 grudnia 2021 15:29)
  Kamień z serca Heheszki!! Tyle się nie odzywałaś. Myślałem że to ty zwiałeś do Łukaszenki.
  autor: HIHOT

  (29 grudnia 2021 07:46)
  Takie tam
  Brawo Policja!!! Więcej ludzkiej twarzy a mniej ZOMO. Widać zmianę pokoleniową w służbach. Z czasem, gdy stare dziady wychowane za głębokiego, stalinowskiego PRLu przestaną wpierniczać się w życie i politykę, zaczniemy żyć w normalnym kraju. Życzę wszystkim zdrowego rozsądku.
  autor: Heheszki

  (28 grudnia 2021 20:10)
  ciekawość to pierwszy stopień do piekła
  autor: gość

  (28 grudnia 2021 18:37)
  A co to teraz psiarnia wzięła się za wolontariat?
  autor: Ciekawy

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny