YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zdrowo zakręceni zapraszają

15 maja 2019 09:18:14 | autor: redakcja
Burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego zaprasza na pełen atrakcji event sportowo-profilaktyczny „Zdrowo zakręceni", który odbędzie się 31 maja w Parku Potockich. W programie są pokazy boksu tajskiego i karate oraz warsztaty kulinarne ze znaną dietetyczką pochodzącą z Międzyrzeca.

"Zdrowo zakręceni" to impreza, która ma zachęcić do zdrowego stylu życia i zmiany złych nawyków, dlatego rozpoczną ją warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku 7-12 lat, ze znaną z występów telewizyjnych dietetyczką Magdaleną Makarowską. Pochodzi ona z Międzyrzeca. Jest dietetykiem, biotechnologiem, pedagogiem i częstym gościem TVP 2 (Pytanie na śniadanie) oraz TVN (DDTVN, Stylowy Magazyn). Pracuje w Centrum - Natura w Łodzi, gdzie pomaga ludziom zmieniać ich nawyki żywieniowe. Współpracuje z wydawnictwem Feeria, z którym wydała 23 poradniki, m.in. „Jedz pysznie, chudnij cudnie", „Vege na diecie", „Jedz pysznie i nie bój się cholesterolu", „Dieta bikini", „Szybki detoks".

Warsztatom będzie towarzyszył konkurs z nagrodami dotyczący zdrowego odżywiania. A po ich zakończeniu będzie można indywidualnie porozmawiać z Panią Magdą. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego zainteresowani muszą wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa pisząc na adres: akcja@miedzyrzec.pl

Ideą spotkania jest integracja międzyrzeckich środowisk sportowych. W Parku Potockich swoją ofertę zaprezentują wszystkie kluby. W planach są pokazy karate i tajskiego boksu oraz zabawy sportowe dla najmłodszych. Atrakcją mają być również zajęcia fitness pod chmurką, prowadzone przez trenerów międzyrzeckich klubów.

Organizatorzy zapraszają do Parku Potockich w godz. 17-20. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Partnerami akcji są: SKS Bushido, Feel Good Fitness Club, Red Lion Club, Kuźnia Formy, Taekwondo Międzyrzec Podlaski, UKS „Dwójka" Akademia Piłkarska, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Międzyrzecka Grupa Biegowa oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male