YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Żywe obrazy Matejki i da Vinci - konkurs fotograficzny

8 lutego 2021 10:41:39 | autor: Anna Ostapiuk
Zrób fotografię tak, by odzwierciedlała malarski oryginał Matejki lub da Vinci. Zgłoś swoją pracę w gminnym konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs fotograficzny skierowany jest do wszystkich fanów gminy Międzyrzec Podlaski.

Konkurs "Żywe obrazy Jana Matejki i Leonarda da vinci na fotografii" zorganizowała gmina Międzyrzec Podlaski kierując go do osób posiadających konto na portalu FB, które śledzą również aktywnie profil gminny. Nie ma ograniczeń wiekowych ani terytorialnych.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy z zakresu historii sztuki przez nowoczesną prezentację, rozwijanie wyobraźni twórczej, stosowanie kreatywnych rozwiązań i zachęcanie do własnych poszukiwań i interpretacji dzieła plastycznego oraz wspieranie pasji i uzdolnień.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać fotografię w taki sposób, by była ona odzwierciedleniem jednego z dzieł malarskich Jana Matejki lub Leonarda da Vinci. Żywy obraz to rekonstrukcja dzieła malarskiego lub rzeźby, tworzona przy udziale ludzi, przedstawiających postawą, ubiorem, mimiką daną scenę.

Pracę należy zgłosić do dnia 22 lutego br., umieszczając zdjęcie pod postem konkursowym na FB ⇒ GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI. Zwyciężą trzy fotografie, które uzyskają największą ilość "lajków". Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 26 lutego. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie gminy ⇒ REGULAMIN.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male