9.1°C

Piłkarze punktują regularnie

4 października 2021 22:50 | autor: redakcja

Dobrze radzą sobie piłkarze Huraganu Międzyrzec w rozgrywkach IV ligi lubelskiej. Przed tygodniem nasz zespół pokonał u siebie Włodawiankę Włodawa 3:2, a w miniony weekend wygrał na wyjeździe z Orlętami Łuków 3:1.

W spotkaniu z Włodawianką Huragan dominował,  jednak to goście mogli objąć prowadzenie. W 38 minucie sędzia podyktował na ich korzyść rzut karny, na szczęście Sebastian Czarnecki stanął na wysokości zadania i obronił strzał Patryka Błaszczuka. Chwilę później spełniła się stara piłkarska zasada, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Bramkarza Włodawianki pokonał Mariusz Chmielewski. Wynik podwyższył już po przerwie Mateusz Konaszewski, który po rzucie rożnym z bliska wpakował piłkę do siatki. W 63 minucie było już 3:0, po kolejnej udanej akcji Chmielewskiego.

Wysokie prowadzenie nieco Huragan uśpiło i zamiast kolejnych bramek w wykonaniu podopiecznych Damiana Panka do siatki trafili goście. Co więcej, już w doliczonym czasie gry udało im się zmniejszyć rozmiary porażki na 3:2.

W Łukowie już w 6 minucie do siatki trafił Jakub Magier, a w 29 minucie podwyższył niezawodny Chmielewski. Już po przerwie bramkarza gospodarzy strzałem głową pokonał Konaszewski. Orlęta tego dnia stać było jedynie na honorowe trafienie, którego autorem był Przemysław Bednarczyk.

Kolejne ligowe spotkanie Huragan rozegra w sobotę, 9 października. Do Międzyrzeca przyjedzie POM Iskra Piotrowice. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 12.

Huragan Międzyrzec Podlaski - Włodawianka Włodawa 3:2 (1:0)
Bramki: Chmielewski 42 i 63, Konaszewski 55 – Waszczyński 67, Błaszczuk 90+3
Huragan: Czarnecki – Grochowski (70' Panasiuk), Mirończuk, Konaszewski, Komar, Mikołajewski (86' Sobolewski), Goździołko (67' Magier), Czumer (67' Całka), H. Łukanowski (90' Felczak), Radziszewski, Chmielewski

Orlęta Łuków - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:3 (0:2)
Bramki: Bednarczyk 61 – Magier 6, Chmielewski 29, Konaszewski 55
Huragan: Czarnecki – Weręgowski (90’ Grochowski), Konaszewski, Olszewski, Komar, Sobolewski (70’ Mikołajewski), Goździołko (85’ Mirończuk), Magier (77’ Czumer), Radziszewski (77’ Całka), H. Łukanowski, Chmielewski

9 kolejka (25-26 września)
Lublinianka Lublin - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:0