YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Balet w wodnym wydaniu

30 listopada 2019 17:46:47 | autor: Anna Ostapiuk
Na wystawę inspirujących i niecodziennych fotografii zaprasza do Pałacu Potockich w Międzyrzecu Podlaskim jej twórca fotograf Michał Sierpień.

Wystawa fotografii "Above Water Modern Ballet" w Pałacu Potockich (fot. Michał Sierpień)

Zaklęte w kadrach ekspresyjne ujęcia nadwodnych tancerek powstały podczas wspólnej sesji zdjęciowej Radzyńskiego Klubu Fotograficznego „Klatka” i utalentowanych tancerek Mileny Rzewuskiej i Magdaleny Spółczyńskiej. Materiał zdjęciowy wykonano na Pływalni Aqua-Miś MOSiR Radzyń Podlaski.

- Taniec jest jednym z najpiękniejszych środków wyrazu. Łączy w sobie ekspresję i mnóstwo emocji. Rytm muzyki przenosi tancerki do ich zamkniętego świata. Stwarza obraz malowany ruchem ciała, biciem serca, oddechem i uwolnionym spojrzeniem. Zgrywa wszystkie zmysły, przez co widz obcuje z eksplozją energii. Taka jest ta wystawa  – tak o wspólnym dziele opowiada fotograf  Michał Sierpień.

Wernisaż wystawy miał miejsce 30 listopada podczas akcji „Uwolnij szafę” zorganizowanej w Pałacu Potockich w Międzyrzecu Podlaskim. Wystawa „Above Water Modern Ballet” będzie dostępna dla zwiedzających do 14 grudnia w godzinach otwarcia Pałacu Potockich:
Pon. 7:30 - 15:00
Wt. 8:00 - 20:00
Śr. 12:30 - 18:00
Czw. 14:00 - 21:00
Pt. 14:30 - 21:00
Sob. 8:00 - 12:00

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male