YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Będzie koncert Sławy Przybylskiej

22 lutego 2016 21:46:47 | autor: redakcja
Pochodząca z Międzyrzeca znana piosenkarka, która w tym roku obchodzi jubileusz 60-lecia pracy artystycznej, zaśpiewa w kinie "Sława" 29 maja.

Jubileuszowe imprezy planowane są w Otwocku (gdzie obecnie mieszka artystka), Warszawie i Międzyrzecu Podlaskim. W naszym mieście 28 maja odbędzie się Festiwal Twórczości Sławy Przybylskiej. Jej utwory będą wykonywać dzieci i młodzież. 29 maja Sława Przybylska z zespołem ma wystąpić na scenie Kina "Sława".

Międzyrzecki samorząd dołoży się również do wydania albumu poświęconego artystce. Wydatki miasta związane z jubileuszem Sławy Przybylskiej szacowane są na 35 tysięcy złotych (brutto). Znaczną część tych kosztów mają pokryć sponsorzy.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (24 lutego 2016 14:56:39) Niczego nie usuwaliśmy. autor: admin
    (24 lutego 2016 14:41:29) Żenada !!! czemu usuwacie komentarze ??? autor: x
    (24 lutego 2016 14:27:11) Ale czemu? A z jakiej paki samorząd się będzie dokładał? Dołożenie 35 klocków artystce, która odkąd pamiętam niespecjalnie się swym rodzinnym miastem przejmowała brzmi wręcz jak żerowanie na naiwności. Za ułamek tej kwoty wiele lokalnych zespołów byłoby gotowe stanąć na uszach i zaklaskać stopami autor: Andrzej
    logo male