Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-0.3°C
Kontakt
gmina Drelów

Będzie zmiana dyrektora

17 maja 2021 11:43 | autor: Anna Ostapiuk
Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie (fot. Anna Ostapiuk)

Z nowym rokiem szkolnym nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora szkoły podstawowej w Drelowie. Wkrótce zostanie ogłoszony konkurs.

Jak informuje włodarz gminy Drelów, wraz z końcem roku szkolnego 2020/2021 nastąpi zmiana na stanowisku dyrektorskim w jednej z placówek oświatowych. Obecna dyrektor Szkoły Podstawowej im. Unitów Drelowskich w Drelowie Dorota Sawczuk wycofuje się z pełnienia roli zwierzchnika instytucji. - Pani dyrektor, zapowiadając to już wcześniej, złożyła rezygnację, jako przyczynę podając powody osobiste. Pismo dotarło do nas w formie oficjalnej, dlatego też poczyniłem kroki celem ogłoszenia konkursu. Będzie on ogłoszony w czerwcu - zapowiada wójt Piotr Kazimierski . Rozstrzygnięcie przewidywane jest na koniec czerwca lub początek lipca, tak, by obecna dyrektor sprawowała obowiązki do końca roku szkolnego, a od nowego semestru mógł je przejąć nowy zwierzchnik wybrany w konkursie

Dyrektor Dorota Sawczuk ustępuje przed końcem rozpoczętej w 2017 r. kadencji, której wygaśnięcie powinno nastąpić w roku następnym, pozostanie jednak w szkole jako nauczyciel. Dotychczas pełniła rolę nauczyciela historii i informatyki, posiada również kwalifikacje do nauczania początkowego.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny