YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Blacha na dużej scenie

11 lutego 2020 21:56:55 | autor: Anna Ostapiuk
Spektakl "Blacha 500 549" Grupy Teatralnej Tu i Teraz z Drelowa, wystawiony na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, cieszył się dużym uznaniem. Po raz kolejny drelowscy aktorzy zostali docenieni pełną widownią i gromkimi brawami.

"Blacha 500549" drelowskiej grupy teatralnej na scenie międzyrzeckiego MOK (fot. Marek Wasiluk)

9 lutego salę widowiskową Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim wypełniła publiczność podziwiająca kunszt aktorski amatorskiej Grupy Teatralnej "Tu i Teraz" z Drelowa, działającej przy Gminnym Centrum Kultury. Na scenie wystawiony został najnowszy spektakl "Blacha 500 549", którego premiera odbyła się 6 stycznia br.

"Blacha 500 549" to historia małżeństwa, które w krytycznym momencie znajduje pocieszenie w zaufaniu Bogu. Rodzina aresztowanego za gwałt i morderstwo policjanta doświadcza przemocy i wykluczenia społecznego, w jednej chwili ich świat rozpada się na milion kawałków. Jedynie rodzinna miłość, niezachwiana wiara w niewinność, zaufanie w boską opiekę i moc modlitwy różańcowej dodają sił i pozwalają trwać na przekór ponurej rzeczywistości.

W ubiegłym roku MOK gościł drelowskich aktorów podczas spektaklu "Białe Łabędzie", z którego tematyką można zapoznać się tutaj.


Blacha 500549 na scenie międzyrzeckiego MOK


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (12 lutego 2020 20:06:17) Super ekipa. Super aktorzy. autor: były x.
    logo male